Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:20

Страйкуючих вчителів у Колумбії розігнали сльозогінним газом

Страйкуючих вчителів у Колумбії розігнали сльозогінним газом

КИЇВ. 14 червня. УНН. У центрі столиці Колумбії Боготі тисячі протестуючих вчителів вийшли з вимогою у збільшенні зарплати і поліпшення умов праці. Поліція розганяла протестувальників сльозогінним газом і водометами, передає УНН з посиланням на TeleSUR.

Колумбійські викладачі вимагають вирішення вимог, включених до переліку вимог до уряду Хуан Мануель Сантос.

У великих містах країни колумбійські вчителі страйкують безперервно уже 33 дні. На вулиці столиці Боготи профспілки вивели 35 тисяч співробітників бюджетної сфери, які потребують збільшення зарплати і поліпшення умов праці. Демонстранти пройшли маршем від центральної Площі Болівара до Каса де Наріньо — офіційною резиденцією президента Колумбії.

Зазначають, що вчителі по всій країні почали безстрокове припинення діяльнісості з 11 травня, їх загальна кількість по всій Колумбії налічує близько 300 тисяч. Профспілки пообіцяли, що не припинять протести по всій країні до тих пір, поки уряд Хуана Мануеля Сантоса не піде їм на поступки.

Для розгону протестувальників поліція використала сльозогінний газ і водометами. Кілька людей отримали поранення.

Дана ситуація склалася в зв’язку з тим, що уряд не виконує умови угод 2013-2015 рр. Згідно з статистикою, в сільській місцевості кожні дві дитини з десяти не відвідують школу, а половина тих, хто отримує доступ до освіти, не виходять за рамки початкового рівня навчання.

Вчителі вимагають більш високих зарплат, доступності освіти для дітей в сільській місцевості, поліпшення шкільного харчування та інших реформ.

Як повідомляв УНН, брак готівки у Венесуелі викликав заворушення.