Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:22
Новини: Економіка

Уряд ще на місяць продовжив надзвичайні заходи в енергетиці

Уряд ще на місяць продовжив надзвичайні заходи в енергетиці

КИЇВ. 14 червня. УНН. Кабінет міністрів України продовжив тимчасові надзвичайні заходи в енергетиці України ще на місяць. Таке рішення ухвалили у середу на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

Надзвичайні заходи в енергетиці продовжили до 17 липня.

Згідно з розпорядженням уряду, “Укренерго” має визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей, встановити вимоги щодо складу ТЕС енергогенеруючих компаній у розрізі енергоблоків та застосувати у разі виникнення нагальної потреби графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення.

Підприємство “Енергоринок” повинно розробити графіки навантаження енергетичної системи України з урахуванням вимог “Укренерго” щодо складу обладнання ТЕС, нарахувати платежі за електричну енергію її виробникам, що працюють за ціновими заявками, для яких встановлені графіки та обсяги виробництва електроенергії, за граничною ціною системи.

“Енергоатом” має дотримуватися графіків навантаження енергосистеми України, забезпечувати проведення техобслуговування обладнання АЕС, а також розвантажити енергоблоки АЕС у разі потреби за балансом потужності у вихідні та святкові дні.