Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:23

У Колумбії вперше зареєстрували офіційний шлюб між трьома чоловіками

У Колумбії вперше зареєстрували офіційний шлюб між трьома чоловіками

КИЇВ. 14 червня. УНН. Влада Колумбії вперше визнала шлюб між трьома чоловіками Колумбії офіційним, передає УНН з посиланням на The Telegraph.

Зазначають, що у шлюб вступили актор Віктор Уго Прада (Victor Hugo Prada), спортивний тренер Джон Алехандро Родрігес (John Alejandro Rodriguez) і журналіст Мануель Хосе Бермудес (Manuel Jose Bermudez).

“Ми хотіли б підтвердити офіційне існування нашої сім’ї... і наших прав, бо ми не мали міцної правової основи, що утверджує нас як родину,” — сказав один з чоловіків, актор Віктор Уго Прада.

Влада визнала за новим союзом всі цивільні права, які отримують в країні традиційні сім’ї, в тому числі право успадкування. Партнери підписали необхідні юридичні документи в місті Медельїн 12 червня.

Юрист і правозахисник Герман Перфетто (German Perfetti), повідомив, що в Колумбії існує безліч одностатевих союзів з трьох осіб, але це перший випадок, зареєстрований офіційно.

“Це визнання того, що існують і інші види сімей,” — сказав юрист.

У 2016 році Колумбія стала четвертою південноамериканської країною (після Аргентини, Бразилії і Уругваю), в якій узаконили одностатеві шлюби. Роком раніше в республіці зняли обмеження на усиновлення дітей гомосексуальними парами.

Нагадаємо, Верховний суд США дозволив одностатеві шлюби.