Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 23:47

Знайдені у Кропивницькму використані шприци прибиратиме власник земельної ділянки - екоінспекція

Знайдені у Кропивницькму використані шприци прибиратиме власник земельної ділянки - екоінспекція

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 14 червня. УНН-Центр. Екологічна інспекція формує акт обстеження земельної ділянки у Кропивницькому, де були виявлені купи використаних шприців, а також готує припис на власника ділянки, аби той прибрав небезпечні відходи. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області Юрій Сисак.  

"Протокол складається в тому випадку, якщо складається порушник. У нас порушника немає, тому зараз уточнюємо чия це земельна ділянка. Також складаємо акт обстеження ділянки із замірами, направляємо його до правоохоронних органів для встановлення винних осіб з подальшим притягненням їх до відповідальності. І припис про усунення порушень земельного законодавства буде виписаний на власника землі, аби він прибрав територію", - повідомили в Держекоінспекції.

У поліції, яка виїжджала на місце за викликом начальника спецінспекції міста, наразі чекають акт обстеження земельної ділянки, де виявили небезпечні відходи. Юрій Сисак повідомив, що на його оформлення потрібно кілька днів.

"Після того як екологи нам нададуть висновки, буде визначено правову кваліфікацію даної події та вирішено питання про реєстрацію провадження", - прокоментувала кореспонденту УНН-Центр керівник сектору комунікації з громадськістю ГУ НП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Нагадаємо, купу використаних шприців посеред побутового сміття по вулиці Енергетиків, 2 вчора виявив начальник спецінспеції Кропивницького Андрій Максюта.