Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:23

Лідер британських лібералів пішов у відставку через релігійні переконання

Лідер британських лібералів пішов у відставку через релігійні переконання

Тім Феррон

КИЇВ. 15 червня. УНН. Лідер Ліберально-демократичної партії Великої Британії Тім Феррон оголосив про те, що йде у відставку через свої релігійні переконання, передає УНН із посиланням на ВВС Україна.

“Бути політичним лідером, особливо... ліберальної партії, і жити як відданий християнин, слідувати біблійному вченню стало для мене неможливим”, — йдеться у заяві Т.Феррона.

Політик зазначив, що під час передвиборної кампанії фокусування журналістів на питаннях релігії відволікло увагу від програми партії.

“До мене стали підозріло ставитися через мою віру. А тому ми обманюємо себе, коли стверджуємо, що живемо в толерантному, ліберальному суспільстві. Ось чому я вирішив покинути пост лідера ліберал-демократів”, — пояснив політик.

Під час передвиборної кампанії Т.Феррона часто запитували про те, як він ставиться до гомосексуальних стосунків і абортів, оскільки раніше він заявляв, що це гріх і “неправильно”.

Напередодні ще один член Ліберально-демократичної партії, відкритий гомосексуаліст лорд Брайан Паддік заявив, що йде з поста “тіньового” міністра внутрішніх справ через “деякі погляди” Т.Феррона.

На дострокових парламентських виборах ліберал-демократи отримали 12 мандатів.

Як передавав УНН, 13 червня активісти протестували проти відкриття в столиці України т. зв. “Київпрайду”. Вони закликали заборонити пропаганду гомосексуалізму та виступили на захист традиційних цінностей.