Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 21:32
Новини: Кримінал

За випадками захворювання ботулізмом на Запоріжжі відкрито кримінальне провадження

За випадками захворювання ботулізмом на Запоріжжі відкрито кримінальне провадження

КИЇВ. 15 червня. УНН. За фактами захворювання на ботулізм на Запоріжжі розпочато кримінальне провадження щодо порушення санітарних норм. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

Останнім часом набули розповсюдження факти захворювання на ботулізм на території Запорізької області. Протягом останніх днів до обласної інфекційної лікарні доставлено п'ятьох жителів м.Запоріжжя з діагнозом "ботулізм", що свідчить про поширеність порушення санітарних норм у м. Запоріжжя.

"За даним фактом, за ініціативи прокуратури Запорізької області, вчора, 14.06.2017 року, внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України, порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань", - йдеться у повідомленні.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.