Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 10:11
Новини: Вінниця

На Вінниччині остаточно визначили осіб, яким буде монетизована субсидія

На Вінниччині остаточно визначили осіб, яким буде монетизована субсидія

ВІННИЦЯ. 15 червня. УНН-Центр. Вінниччина входить до переліку областей, де повністю сформовано списки осіб, які мають зекономлену субсидію на газ та електроенергію в 2016-2017 опалювальний сезон. Про це під час всеукраїнської селекторної наради повідомив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає кореспондент УНН-Центр.

Урядовець наголосив, що усі українці мають бути повідомлені про те, що вони мають зекономлені за субсидіями кошти, а також право отримати одноразову виплату до першого липня.

"Всі підприємства-надавачі послуг з газо та електропостачання подали до органів соціального захисту населення області списки осіб, які мають на рахунках зекономлені кошти невикористаних сум субсидій. Так, завдяки субсидіям за електропостачання вінничани зекономили 24,5 млн гривень, за газопостачання - 528,3 млн гривень. Уже 465 осіб звернулися до органів соціального захисту за компенсацією. За оперативними даними, на сьогодні в області опрацьовано списки 147 тис. 73 осіб на суму 100,1 млн. З них — невикористана субсидія за електропостачання становить —  3489 особам на суму 0,6 мільйонів гривень, на газопостачання —143584 особам на суму 99,5 млн грн" — розповів заступник голови-директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Загалом на Вінниччині субсидії отримає понад 100 тисяч родин. За минулий тиждень вперше звернулися за субсидіями 185 сімей. Сума наврахованих субсидій становить 2438,6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, майже 3 млн грн виділили у Вінниці на утримання пришкільних таборів.