Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:21
Новини: Політика

Зміни до законодавства щодо перезавантаження НАЗК можуть знищити е-декларування - Н.Корчак

КИЇВ. 15 червня. УНН. Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак вважає, що законодавчі ініціативи щодо “перезавантаження” НАЗК можуть знищити роботу Агентства, а також систему електронного декларування. Про це вона сьогодні сказала журналістам, передає кореспондент УНН.

“Є більш глибинна проблема, яку треба розв’язувати. Це проблема цих законодавчих ініціатив з приводу нашого перезавантаження. Тому що вся система електронного декларування і вся робота Національного агентства буде знищена під таким прикриттям. І це якраз та ситуація, коли ми не повинні зійти зі шляху антикорупційних реформ”, — зазначила голова НАЗК.

Н.Корчак зазначила, що дискредитація НАЗК розпочалася з нового року. На її думку, це цілеспрямована політика для того, щоб знищити Агентство.

“Саме я блокую ті рішення, які є незаконними. І саме я не належу ні до жодної політичної сили і ніхто на мене не може здійснювати тиск. На сьогодні все, що відбувається, це є можливість узурпації влади керованими від уряду людьми”, — сказала вона.

Нагадаємо, міністр П.Петренко заявив, що Рада може розглянути питання перезавантаження НАЗК на наступному сесійному тижні.