Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 21:37
Новини: Політика

Україні повернули 500 тис. доларів, розтрачених Мін'юстом за часів В.Януковича - ГПУ

КИЇВ. 15 червня. УНН. Департамент міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України у тісній співпраці з Департаментом юстиції США забезпечили повернення в Україну понад 500 тисяч доларів, які були розтрачені Міністерством юстиції за президентсва Віктора Януковича. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор Україні Юрій Луценко, передає УНН.

"Сьогодні департаментом міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України у тісній співпраці з Департаментом юстиції США забезпечено повернення в Україну понад 500 тисяч доларів. Це - кошти, які були розтрачені колишнім керівництвом Мін'юсту часів Януковича та виведені з України шляхом укладення фіктивної угоди про надання послуг з однією з американських фірм", - написав Ю.Луценко.

Він також повідомив, що Генеральна прокуратура продовжує здійснювати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 366, частиною 5 статті 191 КК України.

"Хочу вкотре наголосити, що гроші, виведені з українського бюджету, так само як і корумповані посадовці, які переховуються за кордоном, неодмінно будуть повернуті до України. Різниця лише в тому, що у грошей більш радісна перспектива - повернутися до бюджету, тоді як корупціонери неодмінно постануть перед судом", - також написав генеральний прокурор.