Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 08:28
Новини: Дніпро

Кам’янські рятувальники провели протиаварійне об’єктове тренування

Кам’янські рятувальники провели протиаварійне об’єктове тренування

ДНІПРО. 16 червня. УНН-Центр. У місті Кам’янське на базі місцевого приватного підприємства особовий склад 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області взяв участь у протиаварійному об’єктовому тренуванні. Про це УНН-Центр повідомили у ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

За тактичним задумом, унаслідок технологічного процесу при руйнації колони просадки газопроводу стався вибух газокисневої суміші та руйнація газопароводу. В числі постраждалих опинився персонал підприємства.

Прибувши до місця умовної надзвичайної ситуації, особовий склад пожежно-рятувального підрозділу відразу отримав інформацію від штабу по ліквідації аварійної ситуації та про необхідність евакуації з будівлі персоналу.

Рятувальники провели розвідку та виявили 2-х умовних постраждалих, яких відразу було передано медичній службі підприємства, після чого особовий склад відразу почав ліквідовувати наслідки умовної надзвичайної події.

У тренуванні була задіяна газорятівна служба підприємства, яка проводила розвідку території на наявність отруйних газів.