Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 21:35
Новини: Політика

США готові підтримати відмінний від мінського механізм врегулювання на Донбасі

США готові підтримати відмінний від мінського механізм врегулювання на Донбасі

КИЇВ. 16 червня. УНН. Сполучені Штати будуть готові підтримати відмінний від мінських угод механізм врегулювання ситуації на Донбасі, якщо його погодять сторони конфлікту і він буде успішним. Про це заявила представник державного департаменту США Хізер Нойєрт під час брифінгу, передає УНН.

"Сторони, якщо вони прийдуть до якоїсь угоди самостійно через якийсь інший механізм, і ці сторони можуть приєднатися до нього і погодитися на нього, і це буде успішним, я думаю, що це може бути тим, що ми буде готові підтримати", - сказала вона.

Також представник держдепу зазначила, що США наразі залишаються прихильними мінським угодам. "Я не чула, що Сполучені Штати збираються керувати яким небудь новим планом", - вказала Х.Нойєрт.

"Різні сторони підписали їх (мінські угоди - ред.), і тому ми продовжуємо закликати ці сторони виконувати зобов'язання. Ми не задоволені прогресом у реалізації угод. Ми глибоко занепокоєні ескалацією насильства на Донбасі. Секретар - це та людина, які постійно... говорить про результати. Ми просто не бачили результати, які ми хотіли б бачити від мінських угод. Ми хотіли б, щоб ці країни дотримувалися і повністю виконували ці угоди", - зауважила вона.

При цьому представник держдепу зазначила, що в цілому мета щодо питання конфлікту залишається незмінною.

"Мета - мир. Ми цього не бачимо. У нас є певні цифри, в ООН є певні цифри і певні статистичні дані щодо того, як зростає кількість смертей серед цивільного населення. Ми як і раніше дуже занепокоєні ситуацією", - сказала Х.Нойєрт.

Нагадаємо, у Білому домі вважають, що існуючі санкції проти РФ є ефективними.