Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:20
Новини: Економіка

У Мінфіні розробили законопроект щодо запровадження податку на виведений капітал

У Мінфіні розробили законопроект щодо запровадження податку на виведений капітал

КИЇВ. 16 червня. УНН. Міністерство фінансів спільно з бізнесом, експертами та народними депутатами України розробили законопроект, який передбачає запровадження податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства фінансів, передає УНН.

“Мінфін разом з бізнесом, експертами та народними депутатами напрацювали текст законопроекту щодо податку на виведений капітал, який планується запроваджуватися замість податку на прибуток”, — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Мінфін зробив цей процес відкритим — до розробки мали можливість долучитися всі зацікавлені сторони. У міністерстві відбулося понад 20 зустрічей, де учасники мали змогу обговорити та вирішити суперечливі питання. 14 червня 2017 року відбулася фінальна зустріч робочої групи по законопроекту щодо податку на виведений капітал.

“Наступний крок передбачає оцінку впливу положень законопроекту на надходження до державного бюджету. Після чого відбудеться погодження з іншими органами влади та громадське обговорення. По завершенню законопроект буде винесено на розгляд Кабміну”, — також йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНН, Мінфін розраховує активно приватизувати держпідприємства протягом 2018-2019 років.