Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 20:28
Новини: Дніпро

На держпідприємстві "Кривбаспромводопостачання" аудитори виявили порушень на понад 8 млн грн

На держпідприємстві "Кривбаспромводопостачання" аудитори виявили порушень на понад 8 млн грн

ДНІПРО. 16 червня. УНН-Центр. Фахівці Держаудитслужби під час планової ревізії на державному промисловому підприємстві "Кривбаспромводопостачання" виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 8,2 млн грн, передає УНН-Центр із посиланням на прес-службу відомства.

Так, через безпідставне збільшення фактичних витрат на надання послуг централізованого водопостачання у 2015 році підприємство завищило заборгованість із різниці в тарифах і зайво отримало з Державного бюджету субвенції на суму 4,7 млн грн. Ще понад 1,7 млн грн підприємство зайво сплатило за послуги охорони.

Крім того, посадові особи ДПП "Кривбаспромводопостачання" без проведення претензійно-позовних заходів безпідставно списали дебіторську заборгованість на суму майже 740 тис. грн та зайво сплатили 685 тис. грн підрядним організаціям, які завищили вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Про результати ревізії поінформовано Дніпропетровську облдержадміністрацію, а матеріали передано відділу в м.Кривий Ріг управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.