Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 27 червня 2017 06:40
Новини: Вінниця

У Вінниці в авто, на якому складають іспит на водійські права, встановили відеореєстратор

У Вінниці в авто, на якому складають іспит на водійські права, встановили відеореєстратор

ВІННИЦЯ. 16 червня. УНН-Центр. Вперше в Україні у Вінниці в службовому автомобілі, на якому приймають практичний іспит на водійське посвідчення, встановили відеореєстратор. Поки що новацію запровадили в Регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області, що розташований на вулиці Ботанічній. Надалі обладнання планують встановити в усіх автомобілях, на яких складають іспити. Про це кореспонденту УНН-Центр розповів речник сервісного центру МВС у Вінницькій області Володимир Мотичко.

За його словами, перший відеореєстратор на внутрішню і зовнішні камери придбали за власний рахунок, для решти автомобілів має бути офіційна закупівля. Більше того, планується встановлення такого обладнання в автомобілях, на яких здаватимуть на права по всій Україні.

"З початку місяця іспити на водійське посвідчення вінничани складають на автомобілі з відеореєстратором, який дає змогу записувати всю процедуру складання практичного іспиту, а це унеможливлює будь-які корупційні дії. Крім того, майбутній водій, який складає іспит і хоче оскаржити рішення, звертається до нас, ми вмикаємо реєстратор і бачимо, як все відбувалося", − розповів Володимир Мотичко.

Нагадаємо, у Вінниці запровадили новацію під час складання іспиту на водійські права.