Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 22:13
Новини: Черкаси

З початку року на Черкащині відшкодували втрат на 17,5 млн грн

З початку року на Черкащині відшкодували втрат на 17,5 млн грн

ЧЕРКАСИ. 16 червня. УНН-Центр. Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – травня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат на понад 17,5 млн грн, інформує УНН-Центр з посиланням на прес-службу відомства.

Так, за результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ ухвалили 23 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали чотири досудові розслідування.

За вчинені фінансові порушення 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної та матеріальної, четверо осіб звільнено з посад.

У 53 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 116,7 млн грн.

Нагадаємо, на держпідприємстві "Кривбаспромводопостачання" аудитори виявили порушень на понад 8 млн грн.