Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:21
Новини: Політика

На покращення навчальних центрів ЗСУ цього року виділено майже 250 млн грн

На покращення навчальних центрів ЗСУ цього року виділено майже 250 млн грн

КИЇВ. 16 червня. УНН. На покращення матеріальної бази навчальних центрів Збройних сил України у 2017 році з оборонного бюджету виділено близько 250 млн грн. Про це під час брифінгу на тему діяльності Міністерства оборони за останні три дні повідомив речник Міноборони Максим Праута, передає кореспондент УНН.

"Цього року майже 250 мільйонів гривень з оборонного бюджету заплановано на покращення матеріальної бази навчальних центрів Збройних сил. Зокрема, 132,5 мільйона — на відновлення навчального центру на Львівщині, майже 100 мільйонів — на будівництво табірного містечка на полігоні “Широкий лан” та майже 13 мільйонів — на відновлення фондів 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України “Десна”, — сказав він.

Крім цього, на Одещині цього року планується здати в експлуатацію 80-квартирний житловий будинок, виділені кошти на будівництво штабу командування та створення бази Військово-морських сил, планується завершити ремонт гуртожитку для розміщення 400 військовослужбовців.