Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 23:43
Новини: Полтава

Нові правила благоустрою затвердили у Полтаві

Нові правила благоустрою затвердили у Полтаві

ПОЛТАВА. 16 червня. УНН-Центр. На сьогоднішній сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за “Правила благоустрою міста Полтава” у новій редакції, інформує кореспондент УНН-Центр.

Згідно з ухваленим рішенням, у Полтаві буде регламентовано права та обв’язки суб’єктів у сфері благоустрою, вимоги дотримання житлових, промислових, культурно-побутових та інших споруд, вимоги до утримання зелених насаджень, прибирання територій підприємств, а також до санітарного очищення територій тощо.

Крім того, окремим пунктом регламентуються правила утримання домашніх тварин.

Порушення Правил тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Протоколи про адміністративні правопорушення за порушення ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідно до ст.255 Кодексу складають посадові особи Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ, члени громадського формування з охорони громадського порядку, а також інші посадові особи, уповноважені на те виконавчим комітетом Полтавської міської ради.

Додамо, що посадові особи Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста мають право надавати (надсилати) приписи з метою усунення порушень у сфері благоустрою, які є обов'язковими для виконання суб’єктами благоустрою міста. За невиконання припису відповідальні особи несуть адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.