Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 08:21

У Новгородці відкрили відреставрований за 19,5 млн грн гуртожиток для переселенців

У Новгородці відкрили відреставрований за 19,5 млн грн гуртожиток для переселенців

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 16 червня. УНН-Центр. На території селища Новгородка сьогодні урочисто відкрили відреставрований за 19,5 млн грн гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, передає кореспондент УНН-Центр.

За словами голови Кіровоградської облради Олександра Чорноіваненка, будівля гуртожитку близько 10 років стояла покинутою. Кошти на реконструкцію були частково виділені з обласного бюджету та частково надійшли з грантів.

Як зазначили керівники проекту, в будівлі встановлені сучасні енергозберігаючі вікна. Підвал утеплений. Опалюватиметься приміщення за допомогою електроконвекторів. У кожній кімнаті встановлено лічильник для обліку води та електроенергії.

На території гуртожитку проживатиме 248 осіб, з них − близько 80 дітей дошкільного та шкільного віку. Почати заселення планують із 20 червня.

У гуртожитку планують відкрити перукарню, приміщення для ремонту взуття та магазин. Також керівництво хоче облаштувати дитячу кімнату та в майбутньому придбати автобус для екскурсій. Загалом у будівлі є 150 жилих кімнат, 20 кухонь та 10 кімнат для прання.

Вартість проживання в гуртожитку становитиме 525 гривень за кімнату. Комунальні послуги будуть оплачуватись окремо.