Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 08:13

Знайдені у Кропивницькму використані шприци вивезли на утилізацію

Знайдені у Кропивницькму використані шприци вивезли на утилізацію

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 16 червня. УНН-Центр. Знайдені на території колишнього Кіровоградського сокоекстрактного заводу шприци сьогодні вивезли на утилізацію. Виконати роботи за власні кошти згодилося місцеве підприємство, яке має ліцензію на утилізацію таких відходів, інформує кореспондент УНН-Центр.

"До мене звернулась екоінспекція з проханням допомогти зібрати ці відходи. Домовились з екоінспекцією, що утилізуємо відходи безкоштовно, але такі роботи місто повинно оплачувати. Не маю слів, аби прокоментувати цей випадок: ми вперше забираємо голки від шприців лопатами просто з землі. Згодом спалимо їх у печі", - розповіла керівник підприємства Ірина Коновалова.

Усі голки від шприців зібрали у відповідні контейнери. Із землі їх додатково збирали магнітом.

Ірина Коновалова зазначила, що медичний заклад, який вивіз сюди відходи, жодних норм безпеки не дотримався, адже навіть на утилізацію такі відходи здаються у пластикових чи інших контейнерах.

Заступник начальника Держекоінспекції в Кіровоградській області Юрій Сисак повідомив, що екоінспекція вже склала акт обстеження цієї ділянки і передала його в поліцію. Скласти припис на власника ділянки не вдалось, адже майно сокоекстрактного заводу було арештоване виконавчою службою.