Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:21
Новини: Економіка

МЕРТ проситиме Президента підписати закон про продовження дії експортного мита на брухт чорних металів

КИЇВ. 16 червня. УНН. Міністерство економічного розвитку і торгівлі рекомендуватиме Президенту України підписати законопроект про продовження на два роки дії експортного мита на брухт чорних металів, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

За інформацією прес-служби, Мінекономрозвитку сьогодні провело широке обговорення законопроекту № 6382 народними депутатами, асоціаціями металургів, представниками металургійних підприємств, Урядовим офісом з європейської та євроатлантичної інтеграції.

“За підсумками обговорення, Мінекономрозвитку ухвалило рішення рекомендувати Президенту України підписати Проект Закону про внесення змін до розділу ІI „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку“ № 6382 від 14.04.2017”, — йдеться у повідомленні.

У Мінекономрозвитку наголосили, що у разі набрання чинності законом, його положення будуть застосовуватися без шкоди для зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Для металобрухту, який експортуватиметься в ЄС, залишатимуться чинними ставки вивізного мита, визначені в Угоді.

У відомстві також зазначили, що уряд готовий доводити свою позицію перед міжнародними партнерами. Уряд вважає, що реалізація положень Закону спрямована на подолання викликів екстраординарної ситуації в економічній, соціальній і безпековій сферах.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада на два роки продовжила дію експортного мита на брухт чорних металів. За відповідний законопроект проголосували 260 народних депутатів.

Законопроектом пропонується тимчасово, терміном на 2 роки, продовжити дію експортного мита на відходи та брухт чорних металів на рівні 30 євро за тонну.