Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:22
Новини: Політика

СБУ рекомендувала не використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменів

СБУ рекомендувала не використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменів

КИЇВ. 17 червня. УНН. Служба безпеки України рекомендувала не використовувати російські поштові сервіси при реєстрації доменних імен. Про це йдеться в оприлюдненому Інтернет Асоціацією України листі від Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, передає УНН.

Як зазначається в документі, департамент провів комплекс заходів, "спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави” і виявив "порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні “*ua”, “*укр”, в т. ч. “*gov.ua”.

"Зокрема, для управління доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній “Яндекс” та “Mail.ru”, щодо яких введено спеціальні обмеження згідно з Указом Президента від 15.05.2017 №133 “Про Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в документі.

Департамент закликав “з метою недопущення нанесення шкоди інформаційній безпеці України ... провести роз’яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації та керуванні доменними іменами”.