Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 29 червня 2017 01:49

Понад 23 тисячі рецептів виписали у Кропивницькому в межах програми “Доступні ліки”

Понад 23 тисячі рецептів виписали у Кропивницькому в межах програми “Доступні ліки”

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 19 червня. УНН-Центр. У Кропивницькому за весь час дії урядової програми "Доступні ліки" виписали 23 760 рецептів. Про це на апаратній нараді міського голови поінформувала начальник управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук, передає кореспондент УНН-Центр.

За її словами, Кропивницький посів друге місце серед районів Кіровоградщини за кількістю виписаних рецептів. Левову частку рецептів виписали хворим на серцево-судинні захворювання − 85,6%. Ще 13,1% рецептів отримали хворі на цукровий діабет, 1,3% − пацієнти із бронхіальною астмою.

В обласному центрі працюють 42 аптеки дванадцяти аптечних мереж. Аптеки вже відпустили 17 724 препарати за виписаними рецептами на суму 770,9 тис. грн. Лікувально-профілактичні заклади Кропивницького провели розрахунки з аптеками на суму 679,1 тис. грн.

Нагадаємо, в межах програми "Доступні ліки" Кропивницький отримав 3,077 млн грн, що були розподілені між Центрами первинної медико-санітарної допомоги №1 i №2, Амбулаторією загальної практики сімейної медицини та СМСЧ №19.