Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 22:05
Новини: Черкаси

Трудова міграція українців за кордон набуває загрозливих масштабів – В.Наливайченко

Трудова міграція українців за кордон набуває загрозливих масштабів – В.Наливайченко

Валентин Наливайченко

ЧЕРКАСИ. 19 червня. УНН-Центр. Україна втрачає кадри в різних сферах через разючу різницю рівня життя з країнами Європейського Союзу, через корупцію у владі, низькі зарплати і відсутність нових робочих місць. Всі перелічені фактори виганяють наших людей за кордон у пошуках кращого життя. Про це лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко заявив, перебуваючи на Закарпатті, передає УНН-Центр.

"Особливо загрозливих масштабів відтік українських фахівців за кордон набув на Закарпатті. Третина місцевих мешканців на заробітках, передусім в Угорщині та Чехії", - наголосив політик.

За його словами, неспроможність теперішньої влади забезпечити людям гідні умови життя і праці перетворює проблему трудової міграції не лише на демографічну і соціальну, але й на економічну та безпекову.

"На Закарпатті проживає 1 мільйон 200 тисяч громадян і десь орієнтовно 400 тисяч працює на заробітках за кордоном. В закарпатському регіоні криза кадрів відчувається особливо гостро", - підкреслив лідер Руху "Справедливість".

Подолати цю проблему можна через ефективну, а не міфічну боротьбу з корупцією, людям потрібні потужні інфраструктурні проекти, а також звільнення від державного тиску на малий і середній бізнес.