Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 29 червня 2017 01:51
Новини: Дніпро

Другий етап чемпіонату України з автокросу пройшов у Дніпрі

ДНІПРО. 19 червня. УНН-Центр. У Дніпрі відбувся другий етап чемпіонату України з автокросу-2017. Про це інформують у прес-службі міської ради, передає УНН-Центр

Участь у ньому взяли близько п'ятдесяти спортсменів з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Донецька, Олександрії, Полтави, Кропивницького, Кременчука, Жовтих Вод, Старобільська, Вінниці та Чернівців. Також були присутні представники Молдови та Білорусії.

Зазначимо, що у молодшій групі юніорів, які змагалися на баггі, перше місце посів Микита Ботук. У старшій дитячій категорії переможцем став Тимофій Гонтовий. В одній із дорослих категорій перегонів на баггі перше місце виборов Олексій Нечитайло, а в двох інших – Андрій Максіан із Молдови. Перемогу у змаганнях на легкових автомобілях восьмого класу здобув Олександр Рогочій, а в 12-му класі – Сергій Чорний.

Додамо, що переможця чемпіонату визначать за чотирма найкращими результатами. Наступний етап пройде вже на початку липня в Чернівцях.