Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 29 червня 2017 01:52
Новини: Дніпро

Понад 6 млн грн сплатять підприємства області за порушенння виробництва підакцизних товарів

Понад 6 млн грн сплатять підприємства області за порушенння виробництва підакцизних товарів

ДНІПРО. 19 червня. УНН-Центр. З початку року в Дніпропетровській області було проведено 50 перевірок у сфері обігу підакцизних товарів, в ході яких виявлено 60 порушень законодавства. Про це повідомляє ДФС у Дніпропетровській області, передає УНН-Центр.

Зокрема, виявлені наступні порушення: 26 фактів торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензій; 5 фактів торгівлі тютюновими виробами без ліцензії; 5 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижче мінімальної роздрібної ціни; 6 фактів торгівлі алкогольними напоями на розлив; 4 факти торгівлі тютюновими виробами за цінами, вище максимальних роздрібних; 1 факт торгівлі алкогольними напоями без наявності марки акцизного податку; 1 факт торгівлі тютюновими виробами без наявності марок акцизного податку; 1 факт порушення місця зберігання тютюнових виробів та 1 факт ввезення сировини для виробництва тютюнових виробів без наявності відповідної ліцензії.

За наслідками проведених фактичних перевірок застосовано 6,4 млн грн. штрафних санкцій.

Так, зокрема, в ході фактичної перевірки одного з підприємств Дніпропетровської області з питань дотримання законодавства у сфері виробництва підакцизних товарів встановлений факт ввезення сировини для виробництва тютюнових виробів без наявності ліцензії на право виробництва тютюнових виробів. До нього застосовані фінансові санкції у розмірі 5,7 млн грн.

Також, працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області встановлено факт виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, а саме - напою міцного алкогольного тростинкового (рому). За результатами перевірки підприємством донараховано 7,8 млн грн.