Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 02:59
Новини: Дніпро

На Дніпропетровщині завершився “сезон тиші”

На Дніпропетровщині завершився “сезон тиші”

ДНІПРО. 20 червня. УНН-Центр. У лісах Дніпропетровщини завершився “сезон тиші”, а отже знято заборони на гучні звуки. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА, передає УНН-Центр.

Зазначимо, що обмеження для любителів лісного відпочинку були пов’язані з сезоном масового розмноження тварин та птахів. Заборона поширювалася на стрілянину, полювання, гучне газування на машині, проведення вибухових робіт та спортивних змагань. Не можна було також рубати дрова чи заводити двигуни на моторних човнах. 

Натомість активна риболовля через нерест заборонена до кінця червня. Наразі ловлю риби дозволено лише на річках Оріль, Самара, Кільчень та острові Сагайдачному – з берега, на вудку з одним гачком або спінінг. Улов не повинен перевищувати три кілограма.

Ловити раків також можна буде не у всіх водоймах. Вже з 1 липня це дозволяється у Дніпровському та Кам’янському водосховищах, а на водоймах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів – з 11 липня до 19 серпня і потім із 31 серпня. На Каховському водосховищі заборона діятиме з 20 серпня до 30 вересня.