Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:43
Новини: Черкаси

Батько загиблого воїна АТО запропонував створити спільне кладовище для черкаських героїв

ЧЕРКАСИ. 8 січня. УНН-Центр. Анатолій Панченко, батько загиблого воїна антитерористичної операції Олексія Панченка, запропонував створити спільне кладовище для черкаських воїнів, які загинули на Сході. Про це він заявив піл час засідання в прес-центрі Черкаської облдержадміністрації, інформує кореспондент УНН-Центр.

У своєму виступі Анатолій Панченко зазначив, що воїни заслуговують честі та пам’яті. Однак про загиблих черкащан ніхто не знає.

“Яка у нас пам’ять про загиблих героїв? Ніякої. Бо 90 % людей міста не знають хто у нас похований і де похований. Воїни на всіх кладовищах лежать. Доречно, було б зробити єдиний поховальний комплекс, де вони всі разом лежали б. Тоді про них люди знали. У нас навіть знаків ніяких немає, що показували б вдячність цим хлопцям за їх патріотизм та героїзм”, – cказав Анатолій Панченко.

Окрім створення єдиного кладовища, Анатолій Панченко запропонував поставити в Черкаській області меморіали загиблим та сформувати картотеку полеглих із зазначенням місця їхнього поховання та фотографією могили, щоб було видно, в якому стані вона перебуває.

Також батько закликав посадовців повісити у своїх кабінетах фотографії учасників АТО.

Нагадаємо, у Черкасах п’ять родин учасників АТО отримали ключі від житла.