Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 01 травня 2017 09:12
Новини: Вінниця

Вчора у Вінниці пройшов кастинг конкурсу краси

Вчора у Вінниці пройшов кастинг конкурсу краси

ВІННИЦЯ. 23 січня. УНН-Центр. На День соборності, 22 січня 2016 року, у Вінниці у міському палаці "Зоря" відбувся кастинг претенденток на звання "Міс Вінниця". Про це кореспонденту УНН-Центр повідомили організатори заходу.

Участь у кастинзі взяли незаміжні дівчата віком від 16 років. Заявниці подали два якісних фото - портрет та у повен зріст, у результаті будуть обрані 16 фіналісток, які з 25 січня починають підготовку до фіналу конкурсу краси. Тричі на тиждень фіналістки займатимуться з хореографом конкурсу – Сніжаною Байделюк. А ще на вінницьких красунь чекатимуть заняття в спортзалі, відвідування перукарів, косметологів, стоматологів, дизайнерів одягу.

Всі витрати на підготовку організатори та партнери конкурсу беруть на себе.
У рамках підготовки до фіналу в лютому відбудеться благодійний аукціон, всі кошти від якого підуть для бійців, що служать в зоні АТО.

Фінал конкурсу відбудеться 6 березня в театрі ім. Садовського. Переможниця окрім численних подарунків та можливості претендувати на звання "Міс Україна", отримає ексклюзивну срібну корону  дизайн якої щорічно змінюється.