Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:42
Новини: Черкаси

Черкаська міська рада виступила проти особливого статусу Донбасу

Черкаська міська рада виступила проти особливого статусу Донбасу

ЧЕРКАСИ. 29 січня. УНН-Центр. Депутати Черкаської міської ради закликали народних депутатів не голосувати за зміни до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. Депутатський запит відповідного змісту озвучив на сесії міськради депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Станіслав Лукирич, передає кореспондент УНН-Центр.

За його словами, прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, автоматично введуть на території Донбасу особливий статус. А це фкатично — узаконення дій терористів та легалізація влади терористичних угрупувань.

“Сьогодні на нас дивиться вся країна. І лише від вас самих залежить, ким ви увійдете в українську історію — захисниками Соборності чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України як єдиної держави. Путінські зміни до Конституції — це плювок на могили тих, хто віддав життя за волю України під час війни з москалями на Донбасі”, - йдеться у зверненні.

“За” депутатський запит проголосували 33 присутніх міських обранців та мер Черкас.

Нагадаємо, також до народних депутатів не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються надання особливого статусу Донбасу, звернулись депутати Черкаської обласної ради.