Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:43
Новини: Полтава

Судове засідання у справі Г.Кернеса перенесли на 8 лютого

ПОЛТАВА. 1 лютого. УНН-Центр. Сьогоднішнє засідання у справі мера Харкова Г.Кернеса завершилось. Наступне відбудеться об 11 годині 8 лютого 2016 року, передає кореспондент УНН-Центр.

На сьогоднішньому засіданні свідчення давали брати Олександр та Сергій Власенко, охоронці очільника Харкова Геннадія Кернеса.

Головними подіями, навколо яких йшов допит, були події 25 січня 2014 року у стінах готелю "Національ".

Також у межах сьогоднішнього засідання сторона обвинувачення О.Гонілов особливу увагу приділяв питанню, чому саме екс-керівнику міської міліції Харкова Ігорю Болюху Сергій Власенко телефонував близько шести разів на добу 25 січня. За словами свідків, це була вимушена міра задля забезпечення порядку під час святкування Дня народження М.Добкіна наступного дня 26 січня.

Сторона обвинувачення, вбачаючи розбіжність у свідченнях Олександра Власенка та Сергія Марчука, вимагала допитати С.Марчука та подала відповідне клопотання. Втім на сьогоднішньому засіданні паралельного допиту свідків так і не відбулось.

Прокурор О.Гонілов повідомив суддю Антонова, що на наступне засідання викликає п'ятьох свідків, прізвища яких перед ЗМІ озвучувати відмовився в інтересах ходу справи.

Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, у стінах Київського районного суду Полтави відбулося судове засідання у справі мера Харкова Геннадія Кернеса.