Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:42
Новини: Дніпро

У аеропортах Дніпропетровщини створили карантинні пункти

У аеропортах Дніпропетровщини створили карантинні пункти

ДНІПРОПЕТРОВСЬК. 2 лютого. УНН-Центр. Загроза зараження вірусом від громадян, прибуваючих із екзотичних країн, змусила адміністрацію аеропортів Дніпропетровської області створити карантинні пункти. Про це повідомив начальник головного управління держепідемслужби в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв, передає кореспондент УНН-Центр.

У двох аеропортах області - Криворізькому та Дніпропетровському сворили карантинні пункти, у зв’язку із розповсюдженням вірусу Зіка. Загроза розповсюдження хвороби змусила адміністрацію аеропортів проводити термометрію – дистанційну перевірку температури тіла людини на відстан. Карантин триватиме до кінця лютого.

В Україні поки  жодного випадку захворювання на вірус не зафіксували, але дніпропетровські епідеміологи радять вагітним жінкам відкласти подорожі в екзотичні країни Африки та Латинську Америку.

Довідка УНН-Центр: Вірус Зіка виник у 50-х роках минулого століття в екваторіальних районах Африки та Азії у мавп, пізніше поширився і на людей. З 2007 року випадки захворювання на вірус Зіка були встановлені у Латинській Америці. Проте, з того часу і до сьогодні, вірус, ніби дрімав, а останнім часом почалося стрімке поширення його по країнах Південної та Центральної Америки. Що спричинило такий різкий спалах, який медики називають вже найбільшим в історії, поки не відомо. Вірус передається комарами роду Aedes.