Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:45
Новини: Черкаси

Земельні ділянки у мікрорайоні “Поляна” передадуть військовослужбовцям — А.Бондаренко

ЧЕРКАСИ. 4 лютого. УНН-Центр. Земельні ділянки в мікрорайоні “Поляна”, що належать черкаським депутатам та чиновникам, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко збирається передати учасникам антитерорестичної операції. Про це він заявив на сесійному засіданні під час суперечок депутатів навколо виділення землі військослужбовцям, передає кореспондент УНН-Центр.

“У нас є знаменитий та великий мікрорайон “Поляна”, де живе багато чиновників, депутатів. От на наступну сесію я і винесу проект рішення про припинення користування земельними ділянками. Їх першочергово потрібно передати учасникам АТО”, - сказав Анатолій Бондаренко.

Пропозицію мера депутати схвалили.

Довідка УНН-Центр: 44 земельних ділянок в районі "Поляна" потрапили в руки до приватних осіб у 2009 році. Кілька тодішніх депутатів міськради або ж наближені до них люди підписали інвестиційні угоди із КП "Черкасиінвестбуд", на балансі якого й перебували земельні ділянки. Фактично, так вони отримали їх у власність безкоштовно. Майже всі "власники" землі за цей час встигли перепродати землю третій особам. Однак жодних договорів купівлі-продажу з ними не укладалося, оскільки відбувся лише перепродаж права укладати інвестиційні угоди.