Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 10:00
Новини: Полтава

В рамках декомунізації місто Комсомольськ залишає стару назву, але змінює зміст - С.Дорота

Полтава. 17 лютого. УНН-Центр. В рамках проведення декомунізації на Полтавщині місто Комсомольськ не будуть перейменовувати, але змінюється зміст назви. Ситуацію кореспонденту УНН-Центр в ексклюзивному коментарі пояснив секретар Комсомольської міської ради Полтавської області Сергій Дорота.

"На сесійному засіданні депутатами міськради було розглянуто питання "Про внесення змін щодо резолюції громадських слухань щодо міста Комсомольськ". Проект рішення було затверджено. Суть полягає у тому, що саму назву міста Комсомольськ змінювати не будуть, але зміниться сама інтерпретація. Новий зміст полягатиме у тому, що "Комсомольськ" буде абревіатурою до КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей(Ь) - Справжніх(Ь) Козаків.

Переважна більшість містян не бажає змінювати назву міста і ми взагалі не вповноважені, щоб робити такі зміни. Це питання вже пропонувалося і було озвучене та запропоноване під час резолюції громадських слухань. Ніяких нових назв міста як Наддніпрянськ чи Християнськ не буде", - повідомив С.Дорота.

Нагадаємо, в рамках декомунізації у центральному Кіровоградському сквері розпочато демонтаж радянської символіки.