Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:45
Новини: Вінниця

Майже 5 тис. військовозобов’язаних вінничан не з'явилися до військоматів за повістками

ВІННИЦЯ. 17 лютого. УНН-Центр. На Вінниччині в рамках відновлення військового обліку, майже 5 тисяч осіб із числа військовозобов’язаних не з'явилися до військкоматів за повістками. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара обласного військового комісара, підполковник Михайло Дзигаленко, передає кореспондент УНН-Центр.

"В свій час був наказ, згідно якого ми зняли усіх 40-річних вінничан із військового обліку. Зараз всі військкомати його відновлюють. В першу чергу ми ставимо на облік військовозобов’язаних до 50 років. Адже, якщо і надалі держава буде працювати у напрямку чергових хвиль мобілізації, то до 50 років чоловіки зобов’язанні йти на службу, а після 50 років лише в добровільному порядку. На Вінниччині в рамках відновлення військового обліку, майже 5 тисяч осіб із числа військовозобов’язаних не з'явилися до військкоматів за повістками", - зауважив М.Дзигаленко.

Михайло Дзигаленко додав, що військові комісаріати почали підготовчі заходи до наступної черги мобілізації ще 5 місяців тому.

За цей час вручено приписів придатним до військової служби без обмежень 75% солдатсько-сержантського складу та 40% офіцерам запасу.

Нагадаємо, з Вінниччини на строкову службу цієї весни призвуть понад тисячу юнаків.