Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 10:00
Новини: Черкаси

На Черкащині припинили роботу три виші

ЧЕРКАСИ. 26 вересня. УНН-Центр. У 2015 році на Черкащині стало на три вищі навчальні заклади менше. Ряд навчальних закладів змінили підпорядкування. Про це інформує кореспондент УНН-Центр.

Як повідомив директор Департаменту освіти і науки Черекаської ОДА Валерій Данилевський, упродовж 2015 року оптимізовано мережу ВНЗ області. Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний коледж інновацій і бізнесу" офіційно припинив свою діяльність з липня. Також призупинено діяльність Уманської філії Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет" та Черкаської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Відбулися певні трансформації в системі підпорядкування ВНЗ. Зокрема, Уманський національний університет садівництва і всі його відокремлені структурні підрозділи (Городищенський колледж, Тальянківський агротехнічний коледж, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Уманський агротехнічний колледж, Шевченківський коледж, Чигиринський економіко-правовий коледж) та Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського державного аграрного університету перейшли у підпорядкування Міністерства освіти і науки України.

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України переведено у підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України.

Приватний вищий навчальний заклад "Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж" став філією ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі".

Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) вийшов з підпорядкування НБУ.