Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:41
Новини: Черкаси

Вирубку дерев у Першотравневому парку перевіряють щодня — екологи

Вирубку дерев у Першотравневому парку перевіряють щодня — екологи

ЧЕРКАСИ. 1 березня. УНН-Центр. У колишньому Першотравневому парку вирізають старі дерева. Вирубка настільки масова, що містяни вже почали хвилюватися, чи не перестарався підрядник. Але екологи запевняють, що тримають ситуацію під контролем, щодня контролюючи процес знесення дерев. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив головний еколог міста Володимир Гусаченко.

“Щодня члени відділу екології міста, або ж я особисто, перевіряємо знесення кожного дерева. Повірте, жодне дерево не було зрубане безпідставно. На перший погляд, може здаватися, що вирубують живі дерева. Проте не слід забувати, що аварійне дерево — це не тільки всохле дерево. Аварійним вважається дерево, яке загрожує життю людей або їхньому майну, яке може пошкодити лінії електромереж, фундаменти будівель, інженерні мережі тощо. Учора, наприклад, різали дерева вздовж Свято-Макаріївської. Вони живі, але, по-перше, мають нахил на вулицю, і вже не один раз велике гілля падало на тротуар — дякувати Богу, що ніхто з людей не постраждав. По-друге, у них велика висотність і при цьому вони сильно уражені омелою. До речі, вздовж Смілянської теж саме. Тож ми переймаємося в першу чергу безпекою людей”, - пояснив Володмир Гусаченко.

Він запевнив, що в парку обовязково буде здійснена компенсаційна висадка дерев. Для цього у Черкаському лісгоспі вже замовлено 150 саджанців, зокрема, червоного дуба.