Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 09:59
Новини: Черкаси

В Умані продовжують моніторити епідситуацію після великого напливу паломників

УМАНЬ-ЧЕРКАСИ. 8 жовтня.УНН-Центр. Місцева епідемслужба продовжує активно моніторити ситуацію в Умані. Оскільки на святкування Рош-га-Шана на початку вересня приїхало багато паломників з країн, де зафіксовані такі небезпечні захворювання як Лихоманка Ебола та пташиний грип. Про це розповіла начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління держепідслужби в Черкаській області Лариса Качанова, передає кореспондент УНН-Центр.

"Хоч прибуття такої великої кількості паломників-хасидів на епідситуацію в місті не вплинуло, але , на жаль, інкубаційний період тих хвороб, які реєструються в 10 країнах (США, Франція, Німечинна, Канада, Велика Британія, Аргентина, Мексика, Іспанія, Бразилія, Італія) з яких прибули віряни ще не закінчився. Тому ми продовжуємо постійно моніторити ситуацію в місті", - розповіла Лариса Качанова.

Вона також зауважила, що під час перебування в Умані паломники здебільшого зверталися до лікарів з приводу хвороб органів дихання та травлення, гіпертензії, ішемічної хвороби серця, бронхітів з астматичним компонентом.

Крім того, за словами Лариси Качанової кілька паломників зверталися до лікарів через укуси бджіл та собак.

«Загалом було від 100 до 300 звернень в день», - резюмувала вона.

За офіційними даними, цього року до Умані приїхало більш як 28 тис. паломників з 15 країн світу.

Зазначимо, Рош-Га-Шан – іудейський Новий рік, який святкують два дні поспіль у новий місяць осіннього місяця тишрей за єврейським календарем. З цього дня починається відлік днів нового єврейського року.