Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 13:41
Новини: Черкаси

На Уманщині в школи досі не завезли вугілля

ЧЕРКАСИ-УМАНЬ. 12 жовтня. УНН-Центр. За графіком початок опалювального сезону в школах Уманського району стартуватиме 15 жовтня. Проте у навчальних закладах досі немає вугілля. Причина – затягнулися тендерні торги. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник.

"Тендер на закупівлю вугілля проходив тричі. Під час перших двох ті, хто програвали, писали скарги у антимонопольний комітет про те, що не належним чином його вислухали, не зрозуміли, і що вони не погоджуються з таким рішенням. В результаті антимонопольний комітет проводив перевірки, на це витрачалися місяці. Проте тендер все-таки був проведений 1 жовтня. Сьогодні результати будуть опубліковані на сайті відділу освіти і, як вимагає законодавство, через два дні буде укладена угода із переможцем", - розповідає Віталій Олійник.

Вугілля з’явиться у школах не раніше 18-19 жовтня. До того часу чиновники планують використовувати минулорічні запаси. Тим школам де немає запасів вугілля привезуть із інших сіл.

"Є школи, де запаси вугілля є - і 40, і 50, і 60 тонн. Цієї кількості нам вистачить на опалення десяти днів. Тому можу з впевненістю сказати, що опалювальний сезон в школах Уманського району розпочнеться вчасно, 15 жовтня", - коментує Віталій Олійник.