Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 29 червня 2017 01:49
Публікації: Черкаси

У Чорнобаївській лікарні прагнуть втілити в життя принципи клініки Мейо − Т.Козлова

У Чорнобаївській лікарні прагнуть втілити в життя принципи клініки Мейо − Т.Козлова

ЧЕРКАСИ. 16 червня. УНН-Центр. У Чорнобаївській центральній районній лікарні прагнуть втілити в життя принципи американської клініки Мейо. У приймально-діагностичному відділенні пацієнт цілодобово матиме змогу прийти й впродовж години зробити необхідні обстеження. Про це кореспонденту УНН-Центр розповіла головний лікар медзакладу Тетяна Козлова.

"Є відома клініка Мейо в США. Її принцип – інтереси пацієнта перш за все. Мені подобається, що там пацієнту за 40 хвилин ставлять діагноз, робота медпрацівників здійснюється у команді. Консультацію усіх спеціалістів цілодобово ми забезпечити не можемо, але будемо робити приймально-діагностичне відділення із розрахунком на те, щоб пацієнт цілодобово міг прийти й протягом години зробити усі необхідні обстеження", − зазначила Тетяна Козлова.

За її словами, зараз триває реконструкція лікарні. Першим відремонтували операційний блок, який облаштували "з нуля", а саме поклали плитку, закупили обладнання та інструментарій. Наразі у закладі проводять повну реконструкцію реанімаційного відділу.

"Ремонт заплановано провести у всіх стаціонарних відділеннях. До кінця року маємо зробити пологове, гінекологічне, хірургічне, травматологічне відділення та приймально-діагностичне на першому поверсі. Тоді залишиться лише терапевтичне та неврологічне", − сказала Тетяна Козлова.

Вона також розповіла, що вчора, 15 червня, аби привітати медпрацівників з їхнім професійним святом, до лікарні завітали депутати районної та обласної рад Анатолій Нужний та Олександр Коротков. Гості зазначили, що виділять бюджетні кошти, які будуть спрямовані на облаштування палат реанімаційного відділення. Їх мають забезпечити медичним інвентарем, обладнанням, ліжками, тумбами, моніторами пацієнта й всім іншим необхідним для роботи.

"Наші депутати завжди опікуються лікарнею, допомагають нам. Сподіваюсь, що наша співпраця з депутатами буде і надалі плідною, що допоможе нам втілити в життя майбутні проекти", − зауважила Тетяна Козлова.

"Те, що ми сьогодні побачили в цій лікарні, якщо чесно, я особисто не бачив у великих містах. Виконано великий обсяг робіт, керівництво та колектив працюють як один, налагоджений механізм, і дивлячись на них, віриш, що можна втілювати новітні проекти та робити медицину в країні на рівні кращих закордонних зразків. Дякую всім працівникам медичної галузі, та Чорнобаївської лікарні зокрема, за щоденну працю, самовідданість та відповідальність. Ви бережете найцінніше − життя. Міцного вам здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, надійних партнерів та вірних друзів, удачі й добробуту вам і вашим родинам, а ми зі свого боку будемо допомагати вам", − зазначив Олександр Коротков.

Довідка УНН-Центр: День медичного працівника − професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня.